Çukur'un 'Vartolu'sundan anlamlı ziyaret!

Show TV ekranlarının fenomen dizisi 'Çukur'da Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil, Tohum Otizm Vakfı'nın Şişli'deki okulunda otizmli çocuklarla buluştu.

Magazin

Çukur'un 'Vartolu'sundan anlamlı ziyaret! Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizi Çukur'da Vartolu karakteri ile fenomen olan Erkan Kolçak Köstendil, Tohum Otizm Vakfı'nın Şişli'deki okulunda otizmli çocukları ziyaret etti.

Çukur, Tohum Otizm Vakfı ve Show TV ile "Çukur Otizmin Farkında" sloganıyla otizm konusunda farkındalığı geniş kitlelere yaymayı hedefliyor.

Erkan Kolçak Köstendil, nişanlısı Cansu Tosun'dan bile gizlemiş!

Erkan Kolçak Köstendil, nişanlısı Cansu Tosun'dan bile gizlemiş!Her bölümüyle adından söz ettiren dizi, sezon finali geccesi ile de çok konuşulacak bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

11 Haziran Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleşecek büyük sezon finali gala geccesinde Çukur şarkılarını seslendiren müzisyenler ve dizinin birçok oyuncusu sahnede olacak.

Fenomen dizi Çukur’un oyuncuları, Tohum Otizm Vakfı’nın Şişli’deki okulunu ziyaret edip otizmli çocukları ziyaret etmeye devam ediyorlar. Daha önce Rıza Kocaoğlu, Dilan Çiçek Deniz, Kubilay Aka, Ece Yaşar ve İlayda Alişan’ın ziyaret ettiği okulun bu haftaki misafiri Vartolu karakteri ile adından söz ettirmeyi başaran Erkan Kolçak Köstendil oldu.

Vartolu'ya ahlaksız teklif!

Vartolu'ya ahlaksız teklif!Otizmli çocuklarla bir araya gelen Köstendil, onlarla oyunlar oynayıp dans etti. Ziyaret sonunda bir araya geldiği çocuklarla beraber hatıra fotoğrafı çektiren Erkan Kolçak Köstendil, anlamlı ziyaretindeki duygularını şu sözlerle anlattı: “Otizm bir hastalık değil, otizm bir kişisel gelişim farklılığı. Biz Çukur ekibi olarak bu konuda bir farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz. Çünkü erken teşhis otizm için çok önemli. Bugün okullarında onlarla bir araya gelmenin benim için anlamı çok büyük.”

Ziyaretinin sonunda tüm ‘Çukur’ izleyecilerine seslenerek onları 11 Haziran Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleşecek büyük sezon finali gala geccesine davet eden Köstendil, “Çukur otizmin farkında, biz de farkındayız.” sözleriyle projenin sloganını herkesle paylaştı.

Erkan Kolçak Köstendil, Vefaspor'la anlaştı!

Erkan Kolçak Köstendil, Vefaspor'la anlaştı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: