Çukur'un yüzleşme serisi zirvede başladı!

Ay Yapım imzalı Show TV’de ekrana gelen Çukur, dün akşam yayınlanan bölümle beraber altı bölümlük heyecan dolu yüzleşme serisine hızlı bir giriş yaptı. Yamaç’ın Vartolu ile ilgili sarsıcı gerçeği öğrendiği bölüm Twitter’ın dünya gündeminde TT oldu. Çukur, nefes kesen bölümüyle reytinglerde birinciliğe yerleşerek zirveye adını yazdırdı.

Dizi Galeri

Çukur'un yüzleşme serisi zirvede başladı! Pazartesi akşamları izleyicileri dünyasına kilitleyen Çukur’un dün akşam yayınlanan bölümünde nefesler tutuldu ve ekran başındakiler büyük yüzleşme serisinin birinci halkasını bekledi. İlk günden bu yana Vartolu’nun geçmişinin peşinde olan Yamaç’ın yüzleştiği sarsıcı gerçek, ona hayatının en büyük şokunu yaşattı.

Video yüklenemedi...Bölümün final sahnesinde elindeki tüm parçaları birleştirerek Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenen ve gözyaşlarına boğulan Yamaç’ın neler yapacağı büyük bir merakla beklenecek.

O sahneye abla İynemli dayanamadı!

O sahneye abla İynemli dayanamadı!Çukur, dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle reyting sıralamasında zirveye oturdu. ‘Çukur’, AB’de 11,60 izlenme oranı (rating), 25,37 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 12,53 izlenme oranı (rating), 25,73 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi. Çukur'un merakla beklenen 14. bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #yüzleşme etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #yüzleşme etiketi Twitter'ın Türkiye gündeminde 11 saat 15 dakika dünyada 2 saat 45 dakika, #çukur etiketi 5 saat 20 dakika, #sena etiketi ise 30 dakika TT listesinde kalarak Çukur’u üç ayrı etiketle zirveye taşıdı.

Yamaç Paşa'ya hesap soruyor!

Yamaç Paşa'ya hesap soruyor!Birbirinden özel yorumların geldiği sosyal medyada izleyicilerin en çok ilgisini çeken bölüm Yamaç’ın Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrendiği final sahnesi oldu. Çukur, Somera’nın reyting analizine göre 29 Ocak Pazartesi günü sosyal medyada en çok konuşulan programlar sıralamasında birinci oldu.

Yamaç Paşa'ya hesap soruyor!

Yamaç Paşa'ya hesap soruyor!Bölümde Vartolu ile çocukluk aşkı Saadet’in yıllar sonra karşı karşıya geldiği dakikalar da ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Saadet, Vartolu’yla ilgili gerçekleri kaldıramazken, Vartolu’nun Saadet’e sarılarak ağladığı anlar izleyicileri derinden etkiledi.

İşte, Vartolu ile Saadet’in duygu yüklü karşılaşması:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: