Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oktay Kaynarca'ya: 'Burada bir tane reis var'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan dün Beştepe’de sinema sektörünün temsilcilerini kabul etti. Görüşmede esprili anlar da yaşandı

Magazin

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Oktay Kaynarca'ya: 'Burada bir tane reis var' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün sinema sektörü temsilcileri ve sanatçılardan oluşan heyeti Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un da hazır bulunduğu kabulde; yapımcılar Birol Güven, Şükrü Avşar, Timur Savcı, Cemal Okan, Muzaffer Yıldırım, Çağrı Özeren, Necati Akpınar, Fatih Aksoy, Kerem Çatay, Mehmet Bozdağ, Serdar Öğretici, Raci Şaşmaz, Şükrü Erol Avcı, Elif Dağdeviren, Bahadır Özdener, oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar, yönetmen Onur Tan ve Mahzun Kırmızıgül, oyuncular Bülent İnal, Burak Özçivit, Oktay Kaynarca, Ata Demirer, Tamer Karadağlı, Şoray Uzun, Demet Akbağ ile yönetmen, oyuncu ve yapımcı Yılmaz Erdoğan yer aldı.

ESPRİLİ ANLAR!

Yapılan görüşmede esprili anlar da yaşandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, “Bizim dizimizi de izlemiyorsunuz sanırım. Sayın Bahçeli hep bizim diziden bahsediyor” dedi. Erdoğan ise “Olur mu öyle şey? Ben de izliyorum” karşılığını verdi. Dizide Kaynarca’ya “reis” dendiği hatırlatılınca, Erdoğan “Burada bir tane reis var” diye espri yaptı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: