Cüneyt Arkın hastaneye kaldırıldı!

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Cüneyt Arkın, gecce saatlerinde solunum sıkıntısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Yaşanan bu olay sonrası hem sanat camiası hem de hayranları paniğe kapıldı.

Magazin

Cüneyt Arkın hastaneye kaldırıldı! Malkaçoğlu, Battal Gazi gibi filmlerle gönlümüze taht kuran Yeşilçam'ın unutulmaz ismi Cüneyt Arkın, dün gecce sevenlerini korkuttu. Bir süredir ekranlarda yer almayan Arkın, solunum sıkıntısı yaşaması ile hastaneye kaldırıldı. KOAH hastası olan sanatçı, kontroller için Silivri'deki özel bir hastaneye gitti. Tetkikleri yapılan sanatçı, rutin uygulama sonrasında oksijen aldıktan sonra evine döndü.

81 yaşındaki Arkın'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Cüneyt Arkın'ın Instagram hesabından da "Rutin kontrol için hastaneye gidilmiştir. Evde kullanmış olduğu oksijeni hastanede takıldı ve daha sonra evine geri döndü. Her şey yolunda" notu paylaşıldı.


50. yıllarını kutladılar!

50. yıllarını kutladılar!Cüneyt Arkın'a çok gördüler!

Cüneyt Arkın'a çok gördüler!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: