Cüneyt Arkın'dan haber var!

Yaşadığı solunum sıkıntısı nedeniyle hastaneye kaldırılan Cüneyt Arkın'ın tedavisi sürüyor. Arkın'ın doktoru Serpil Özsezin, "Cüneyt Arkın düne göre daha iyi. Konuşabiliyor, kahvaltısını yaptı. 2-3 güne yoğun bakımdan çıkarmaya çalışıyoruz" açıklamasını yaptı.

Magazin

Cüneyt Arkın'dan haber var! Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın'ın doktoru Serpil Özsezin, "Büyük bir kalp yetmezliğine bağlı gelişen akciğer ödemi tablosunda KOAH nedeniyle solunum sıkıntısıyla geldi. 2 gündür yoğun bakımda takip ediyoruz. Makineye bağlamaya ihtiyacımız olmadı çok şükür. Testleri yapıldı. Maske tedavisiyle şu anda dün akşamdan beri daha iyi. Daha rahat. Konuşabiliyor, kahvaltısını yaptı. 2-3 güne yoğun bakımdan çıkarmaya çalışıyoruz" diyerek Cüneyt Arkın'ın durumunun iyiye gittiğini belirtti.

Cüneyt Arkın'ın oğlu Kaan Cüreklibatur, "İlk geldiğimizde korkmuştuk ama buraya geldiğimiz andan itibaren inanılmaz bir ilgi gösterdiler. Bugün inanılmaz güzel gördüm. İyileşmiş gördüm. Yarın da inşallah çıkacağız. Kısa zamanda babam da çıkar bir açıklama yapar" açıklamasını yaptı.

Cüneyt Arkın'ın eşi Betül Cüreklibatur ise "Çok iyi gidiyor. Daha da iyi olacak. Nefes almakta çok zorlanıyordu. Çok korkuttu bizi. Kültür bakanımız, sağlık bakanımız ve cumhurbaşkanımız aradı. Çok mutluyum. Allah sağlık verecek. Benim Malkoçoğlu'ma bir şey olmaz" dedi.

Cüneyt Arkın'ın tedavi olduğu hastanenin sahibi Hayati Arkaz da, Cüneyt Arkın'ın durumunu yakından takip ettiklerini dile getirdi.

Cüneyt Arkın hastaneye kaldırıldı!

Cüneyt Arkın hastaneye kaldırıldı!50. yıllarını kutladılar!

50. yıllarını kutladılar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: