CÜNEYT ÖZDEMİR AVŞAR KIZINA FENA YÜKLENDİ!

Cüneyt Özdemir, Fazıl Say için 'Tedaviye ihtiyacı var' diyen Hülya Avşar'a twitter'dan fena yüklendi. İşte Cüneyt Özdemir'in Avşar kızı hakkında attığı twittler..

Magazin

CÜNEYT ÖZDEMİR AVŞAR KIZINA FENA YÜKLENDİ! Hülya Avşar 'Fazıl Sayı'ın tedaviye ihtiyacı var' demiş. Olur mu ama Hülya Avşar'ın star olduğu bir ülkede hepimizin tedaviye ihtiyacı var!

Pardon ben hala star muamelesi çekiyorum kendisinin müthiş bir arabesk müzik kariyeri vardı değil mi? Assolist miydi? Pardon o da battı...

Televizyoncu mu? dediniz yok o programlarda yayından kaldırıldı? Tenis şampiyonu mu? Yok oradada bir varlık gösteremedi.. Magazin şeysi mi?

Çektiği filmler iş yapmıyor, diziler tutmuyor, programlarında iş yok, müzik kariyeri zaten hiç olmadı ama polemikleri kaçırmamakta pek mahir

Bu ülke polemik ile kariyer yapılabilen bir 'popüler kültür cambazhanesi' ve hepimizin acil tedaviye ihtiyacı var... KADIN HAKLI BEYLER...!

Cüneyt Özdemir'in bu sözleri yazmasının ardından twitter'da Notredamedesion lakaplı Nazlı Ilıcak Cüneyt Özdemir'e şöye yazdı:

@cuneytozdemir Çok acımazsızsın Hülya bence topluma mal olmuş bir isim. Oyunculuğunu da beğenirim Tabii ki meyva dalında hep taze kalamıyor
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: