Dakota Johnson telefon numarasını paylaştı!

Global Citizen Festival’de sahneye çıkan oyuncu Dakota Johnson, kadınlardan hikayelerini kendisiyle paylaşmalarını isteyerek telefon numarasını verdi.

Dünya Magazin

Dakota Johnson telefon numarasını paylaştı! Grinin 50 Tonu serisiyle tüm dünyada tanınan ABD’li oyuncu Dakota Johnson, New York’taki Central Park’ta düzenlenen Global Citizen Festival’de konuşma yapmak için sahneye çıktı. 28 yaşındaki Johnson, “Söylemek zorunda olduğunuz şeyi önemsiyorum ve size yardım etmek istiyorum. Tüm dünyadaki kadınlar ve genç kızlar, hikayenizi anlatın. İşte bu benim numaram; 212-653-8806. Sizden beni aramanızı istiyorum ve bana sesli mesajla hikayenizi anlatmanızı istiyorum. Acı çeken bir kadın ya da genç kız olarak neler yaşadığınızı anlatmanızı istiyorum” şeklinde dinleyenlere bir çağrı yaptı.

Çeviri grubunun olduğunu da söyleyen ünlü oyuncu, Global Citizen ile birlikte çalışarak hikayeleri bir araya getireceklerini dile getirdi. Johnson’ın paylaştığı telefon numarasında, kendi sesiyle doğrudan sesli mesaja yönlendirme var. Bu numaranın, ünlü oyuncunun her zaman kullandığı kişisel numarası olup olmadığı ise bilinmiyor.

Dakota Johnson:

Dakota Johnson: "Göğüslerimi görmeyen kimse yok!"'Karanlığın Elli Tonu' (Fifty Shades of Darker) yeni tanıtımları

'Karanlığın Elli Tonu' (Fifty Shades of Darker) yeni tanıtımları

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: