Dakota Johnson'dan olay itiraf!

Grinin Elli Tonu serisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Dakota Johnson, ailesi ve kendisiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Dünya Magazin

Dakota Johnson'dan olay itiraf! Grinin Elli Tonu'nda hayat verdiği Anastasia Steele karakteriyle dünya çapında tanınan Dakota Johnson, Tatler dergisinin kasım sayısı için röportaj verdi. Suspiria filmiyle 26 Ekim’de sevenleriyle buluşacak olan 29 yaşındaki oyuncu, çocukluk yılları hakkında konuştu.

Ünlü oyuncular Melanie Griffith ve Don Johnson’ın kızı olan aktris, üç yaşından beri terapi gördüğünü dile getirdi. Johnson, “Ailemin ilaç ve alkol bağımlılığı sorunları vardı. Bunlar, şöhretin getirdiği sonuçlardı. Beni çok fazla önemsediklerinden, yaşadıkları şeylerden etkilenmeyeyim diye doktor desteği almamı istediler” ifadelerini kullandı. Oyuncu, o yıllardan bugünlere hala terapi almaya devam ettiğini de söyledi.

Dakota Johnson telefon numarasını paylaştı!

Dakota Johnson telefon numarasını paylaştı!Dakota Johnson:

Dakota Johnson: "Göğüslerimi görmeyen kimse yok!"

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: