DALKILIÇ, TÜRKMEN'E AŞK KAPILARINI ARALADI!

Popçu Murat Dalkılıç, Ekin Türkmen'e aşk kapılarını araladı.

Magazin

DALKILIÇ, TÜRKMEN'E AŞK KAPILARINI ARALADI! Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda dün akşam hayvanları korumak ve yardım için bir defile düzenlendi. Defileye Erdil Yaşaroğlu, Mustafa Altıoklar ve Deniz Akkaya'nın yanı sıra yakışıklı popçu Murat Dalkılıç da katıldı. Sosyal sorumluluk projelerine katılmayı sevdiğini dile getiren Dalkılıç, konserlerinin çok yoğun olduğunu da sözlerine ekledi. Şarkıcılığın yanı sıra üniversite öğrencisi de olan Murat Dalkılıç sınavlarının da çok yoğun olduğundan yakındı."EKİN'LE SADECE GEZİYORUZ"


Kırmızı ayakkabılarıyla geldiği defile gecesinde "Gezmek için gelmedim yoksa daha rahat kıyafetler giyerdim" diyerek sosyal sorumluluk projelerine önem verdiğini bir kez daha vurguladı. Murat Dalkılıç, ayakkabısına uygun kırmızı kravatıyla hem şık hem de sıra dışı kıyafetiyle geldiği defilede adının aşk dedikodularına karıştığı Ekin Türkmen'le gelmesini ve gecenin sonunda mekandan yalnız ayrılmasını ise "Bütün arkadaşlarım burada, kalabalık bir arkadaş grubuyuz, Ekin Hanım'la çok geziyoruz ancak sadece geziyoruz" dedi.KALBİNİN KAPISINI ARALADI!

Ekin Türkmen'le aşk yaşayabileceği ihtimalinin olduğunu da dile getiren Murat Dalkılıç "Şimdilik sadece arkadaşız, aşk ilişkisine dönüşür mü henüz bilemiyorum" diyerek Türkmen'e aşk kapılarını araladı.

Ayakligazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: