Damat adayından Zuhal Topal'a şok şehit tepkisi

Fox TV'de canlı olarak yayınlanan evlilik programı "Zuhal Topal'la"da, damat adayının şehit tepkisi gergin anların yaşanmasına neden oldu.

Magazin

Damat adayından Zuhal Topal'a şok şehit tepkisi Solmaz Hanım'a talip olarak gelen Zekeriya Bey, sohbet sırasında "Bir konuda sizi eleştirebilir miyim?... Perşembe günü gelen talibinize 'Siz askerlik yaptınız mı' diye sordunuz. O saatlerde Türkiye şehit veriyordu..." diyerek gelin adayını eleştirdi.

Hassas bir konuda eleştiri yapan Zekariya Bey'in sözlerinin bir kısmını reji ekibi yayına vermezken programın sunucu Zuhal Topal da anında müdahale etti. "Bu zor zamanlarda maalesef bu yayını yapmak zorundayız. Hayat devam ediyor. Zekeriya Bey, o zaman buraya gelmeseydiniz" diyen Zuhal Topal, Zekeriya Bey'den "Siz öncü olduğunuz için bende sizi alkışlıyorum" yanıtını aldı. Damat adayı alkışlarla yayını terk etti.

İşte o anlar;

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: