DAMAT TWEEN’DEN YAZIN EN ŞIK PARTİSİ!

Dünya moda başkentlerinde etkinliğini günden güne arttıran, birbirinden şık ve stil sahibi koleksiyonlarıyla erkek modasına yön veren Damat Tween, İzmir Alsancak mağazasında sezonun en şık partisiyle İzmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerini ağırladı.

Magazin

DAMAT TWEEN’DEN YAZIN EN ŞIK PARTİSİ! İngiltere’de Jay Z, Kanye West ve Rihanna gibi dünyaca ünlü starlarınve hatta Kraliyet prenseslerinin özel partilerine davet edilen ünlü DJ Marie Claire’in müzikleriyle seçkin konuklar ve ünlü isimler gecce boyunca eğlenceli saatler geçirdi.

Damat Tween İzmir’de 450 m2’lik yenilenen mağaza konsepti ve özel dekoruyla konuklarına eşsiz bir gecce yaşattı. Gecce başlamadan önce konuklar için hazırlanan expozisyonla koleksiyon detaylarını da tanıtan Damat Tween, katılımcılardan tam not aldı. Ünlü modellerin tanıttığı İlkbahar/Yaz 2012 koleksiyonun öne çıkan parçaları tek ceketler ve tek pantolonlardan oluşan rengarenk kombinler oldu. Kullanılan renk çeşitliliği dikkat çekerken, nano teknolojik kumaşlarla hazırlanan ürünler İzmirli moda severlerin özel ilgisini kazandı.

Basının yoğun ilgi gösterdiği, gecce boyunca süren parti’ye İzmir cemiyet hayatından ünlü modacılar Zeynep Acar ve Ertan Kayıtken, Deniz Tanık, Melis Türkoğlu gibi isimlerin yanı sıra iş hayatından da Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim kurulu üyesi Eli Alharal, Menderes Tekstil Yönetim Kurulu başkanı Rıza Akça ve Akça Holding Finans uzmanı Turan Göksan gibi tanınmış isimler katıldı. ORKA Group Yönetim Kurulu Başkanı, Süleyman Orakçıoğlu yenilenen mağaza konsepti sürpriziyle, uzun zamandır İzmir’de planlanan organizasyonu gerçekleştirdiklerini belirtti, mağazanın yeni dekorasyonu hakkında da bilgi verdi.

Orakçıoğlu, daha geniş metrekarelerde, ürünlerin daha ön planda olacağı ve müşterinin aradığına kolayca ulaşacağı şekilde özenle dekore edilen yeni mağaza konseptinin satışlara olan katkısına da dikkat çekti.

İzmirli modaseverlerin gösterdiği güzel ilgi için teşekkür eden Orakçıoğlu, İzmir’de bu tip organizasyonların devam edeceği müjdesini verdi.

Gecceden fotoğraflar için;
foto
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: