Dan Bilzerian ABD başkanlığına aday olacak!

Sosyal medya fenomeni Dan Bilzerian, 2024 yılında ABD başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Dünya Magazin

Dan Bilzerian ABD başkanlığına aday olacak! Sosyal medyada paylaştığı lüks ve gösterişli hayatıyla öne çıkan Dan Bilzerian, Kanye West’e karşı ABD başkanlığı yarışına gireceğini açıkladı.

ADAY OLACAK
Dan Bilzerian, geçtiğimiz günlerde bir etkinliğe katıldı. Kanye West'in ABD başkanlığından Hillary Clinton’dan daha iyi olacağını söyleyen Bilzerian, kendisinin de aday olacağını açıkladı.

"AĞZINDAN ÇIKTI"
TMZ, bu habere "Şaka yapıp yapmadığı net değil ama ağzından bu cümle çıktı ve resmen başkanlık adayı açıklaması yaptı. Dan Bilzerian 2024’te ABD başkanı olmak için yarışacak. Zaman gösterecek. Ardından ilginç bir soru geliyor. Kim Başkan Trump’ın onayını aldı?" ifadeleriyle yer verdi.

TRUMP'LA GÖRÜŞMÜŞTÜ
Dan Bilzerian, daha önce ABD başkanı Donald Trump'la görüşmüş ve beraber fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Fotoğrafın altına "Zayıflatılmış bir siyasi doğruluk çağında, filtrelenmemiş kalan insanlara saygı göstermek zorundasınız" notunu düşmüştü.

Kanye West başkanlığa adaylığını koyacak!

Kanye West başkanlığa adaylığını koyacak!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: