DANIEL CRAIG'İN HANGİ DAVRANIŞI ALKIŞ ALDI?

İngiliz ajan James Bond, Eminönü’ne hareket getirdi. Çekimlerin son aşaması için Türkiye’ye gelen Daniel Craig ise, mütevazılığıyla beğeni kazandı. Craig, yabancı basına konuşurken ezan okunmaya başlayınca röportajı keserek takdir topladı.

Magazin

DANIEL CRAIG'İN HANGİ DAVRANIŞI ALKIŞ ALDI? James Bond serisinin son filmi ‘Skyfall’un çekimleri, Eminönü’nde sürüyor. Yüksek bütçesiyle dikkat çeken yapımda bugüne kadar dört adet lüks otomobil parçalandı. Bazı ciplerde de hasar var.

Set, İngiliz ajan 007’yi canlandıran Daniel Craig’in hafta sonu Türkiye’ye gelmesiyle daha da hareketlenmiş durumda. Craıg, hem yerli hem de yabancı basının gözdesi. Türk gazetecilerden sonra yabancı basına da konuştu oyuncu. Röportaj sırasında ezan okununca kulak kesilen Craig, çekimi durdurup ezanın tamamlanmasını bekledi. İngiliz oyuncu, bu tavrıyla takdir topladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: