Danla Bilic: 'Kaşarlık' yaparak adımı duyurdum!

Nasıl ünlü olduğunu anlatan Danla Bilic ilginç açıklamalarda bulundu. "Kaşarlık yaptım" diyen Youtube fenomeni futbolcuların özel mesajlarını ifşa ederek adını duyurduğunu itiraf etti.

Magazin

Danla Bilic: 'Kaşarlık' yaparak adımı duyurdum! Youtube'da paylaştığı makyaj videoları ile fenomen olan Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ile sunduğu "Şey Dermişim" isimli programda ünlü olma hikayesini anlattı. "Kaşarlık yaptım" diyen Danla Bilic şöyle konuştu:

"Futbolcu meselem var herkesin bildiği. Şimdi bana kızacaklar ama kaşarlık yaptım. Birilerinin özel mesajlarını ifşa ettim. Ünlü olmadım o zaman ama ilk adımı öyle duyurdum. 50 bin 60 bin takipçi geldi bana ve sonra YouTube kanalı açtım."

Video yüklenemedi...Danla Bilic ile Aşkım Kapışmak'ın 'şeref' kavgası!

Danla Bilic ile Aşkım Kapışmak'ın 'şeref' kavgası!NE OLMUŞTU?

Instagram hesabından Alper Potuk, Yusuf Erdoğan, Emre Çolak gibi yıldız futbolcularla iletişime geçerek futbolculara mesajlar yollayan Danla Bilic, futbolcuların telefon numaralarını isteyerek mesajlaşmalarını sosyal medyada paylaşmıştı.

Danla Bilic küfürler yağdırdı!

Danla Bilic küfürler yağdırdı!Danla Bilic'e intihar soruşturması!

Danla Bilic'e intihar soruşturması!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: