Danla Bilic'ten açıklamalar!

Sosyal medyada 3.4 milyon takipçisi bulunan ünlü fenomen Danla Bilic, en çok sosyal medya lincine maruz kalanlar isimlerden. Bilic, bu durum hakkında "Tepkilerden etkilenmiyorum desem yalan olur. Olacak bunlar diye düşünüyorum hep" açıklamasında bulundu.

Magazin

Danla Bilic'ten açıklamalar! YouTube konseptimi değiştirmeye başladığını ifade eden Bilic, “Gezdiğim, bir şeyler öğrendiğim, denediğim videolar çekmeye başladım. Şimdi kayak yapmayı öğrendim. Yazın da sörf yapmayı öğrenmek istiyorum” dedi.

Danla Bilic'ten çok konuşulacak sözler!

Danla Bilic'ten çok konuşulacak sözler!Marka yüzü olması yönünde teklifler geldiğini söyleyen ünlü fenomen, “İçime sinen bir teklif gelirse çok isterim. Şu ana kadar içime sinen olmadı” ifadelerini kullandı.

Tatlıcı Berat olarak tanınan sevgilisi ile kısa süreli bir ayrılık sonrası barışan fenomen evlilik hakkında ise şunları söyledi:

“Güzel gidiyor. Evlilik için daha çok genciz. Konuşuluyor ama ciddi bir konu yok şu an. Doğum günümde çok istediğim bir alyans vardı onu aldı ama evlilik teklifi değildi o. Belki bir üç sene sonra falan olabilir”

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan ve milyonlarca takipçisi bulunan Danla Bilic, kazandığı bu ün hakkında “Ben belki de en çok linçe maruz kalan sosyal medya kişisiyim ama yine de şikayet etmiyorum. Eksileri evet var ama artıları da çok fazla. O yüzden eksilere oturup üzülmek bencillik gibi geliyor” açıklamasında bulundu.

Danla Bilic: 'Kaşarlık' yaparak adımı duyurdum!

Danla Bilic: 'Kaşarlık' yaparak adımı duyurdum!Sosyal medya üzerinden zaman zaman büyük tepkiler alan Bilic, “Tepkilerden etkilenmiyorum desem yalan olur. Olacak bunlar diye düşünüyorum hep. Bayadır da linç yemiyorum. Sosyal medya zamanımın en olumlu yorum aldığım dönemindeyim. Tam huzurlu bir sosyal medya hayatı isterken ağzımdan bir şey kaçıyor, olay oluyor. Ama hiçbirini planlı yapmıyorum” dedi.

Danla Bilic ile Aşkım Kapışmak'ın 'şeref' kavgası!

Danla Bilic ile Aşkım Kapışmak'ın 'şeref' kavgası!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: