Darısı Başımıza çok sevildi ama...

Show TV’nin yazlık dizisi Darısı Başımıza Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut’un başrolünde Açelya Topaloğlu, Özgür Karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci ve Sevinç Erbulak’ın yan rollerde yer aldığı yaz ayının önemli dizilerinden birisi olarak dikkat çekiyor.

Magazin

Darısı Başımıza çok sevildi ama... Derim Yakut’un Zerrin karakterinde ustalığını sergilediği dizide Ozan Dolunay’a pek kimse laf etmez iken, Öykü karakterine hayat veren Elif Doğan’ın role yakışmadığı eleştirileri yapılmakta.

Hem komik sahneleri olan hem de duygusal anlarla izleyiciyi baş başa bırakan Darısı Başımıza dizisi, ilk 3 bölümüyle birçok izleyiciyi müptelası yapmayı başardı bile.

Çoğu izleyicinin ortak görüşü haftalar geçtikçe dizinin daha da güzelleştiği yönünde. Ozan ile Öykü, dizide biraz daha öne çıkarlar ise yılın çifti olma oylamasında ciddi bir yer edinebilirler.

Dizinin son bölümünde olayların ardı arkası da kesilmedi. Mert, Rüya’ya ‘1 günde 8 gün yaşıyoruz’ ifadesini kullanmıştı. İşte bu sözler aslında dizinin 3. bölümünün hızını da anlatır nitelikteydi.

Farklı günlerde ekrana gelen rakip yaz dizilerine karşın Darısı Başımıza hala reytinglerde önemli bir sorun yaşıyor, haftalar geçtikçe bu sorunların azalması bekleniyor.

3. bölümün sonunda Öykü’nün Cem’e ayrılmak istediğini söylemesi izleyici için önemli bir sürpriz olmuştu. Cem’in Öykü’ye ne yanıt vereceği 4. bölüm için merak edilen en önemli noktalardan birisi.

Öykü ve Ozan’ın bu ayrılıktan sonra nasıl bir araya gelecekleri de meraklandıran diğer detay.

Sosyal medyada OzÖy hashtaglerinden geçilmiyor.

Ekip güzel bir sinerji yakaladı. Dizi izleyicileri de bu sinerjiyi ekranları başında hissetti. Tepkiler olumlu, reytingler ise biraz düşündürücü.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: