'DAVA AÇIP, UĞRAŞACAĞIM'

Manken Aysun Kayacı, 'Maceralı ve Cazibeli Yol' adlı sinema filminde otostop yapan bir kızı oynayacağı yönündeki haberlere ateş püskürdü.

Magazin

'DAVA AÇIP, UĞRAŞACAĞIM' Sevişme sahneleri çıkarıldığı takdirde bu rolü kabul edeceği yönündeki iddialara tepki gösteren güzel manken, 'Bugüne kadar çalıştığım hiçbir saygın yapım şirketinden bana böyle bir teklif gelmedi. Gelmez de... Çünkü hangi rolleri kabul edip etmeyeceğimi gayet iyi bilirler. Ancak bazı kendini bilmez insanlar firmalarının reklamlarını yapmak için beni kullanmaya kalkıyor. Buna asla izin vermem' dedi.

Filmin ve firmanın reklamını yapmak için böyle davranıldığını söyleyen Kayacı, 'Bu çok ahlaksızca bir yaklaşım. Bu tarz art niyetli insanlardan çok yoruldum. Bu yapım şirketinden 10 milyon dolar gelse yine de kabul etmem. Bu konuda ciddi davalar açıp bu insanlarla uğraşacağım' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: