David Beckham Bodywear

Dünyanın en seksi erkeklerinden ünlü futbol yıldızını çıplak mı görmek isterdiniz?

Diğer Haberler

David Beckham Bodywear 38 yaşındaki Beckham bir kez daha ünlü giyim firması H&M'in reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Firma, reklam filminde Beckham'ı giyinik mi yoksa soyunuk mu görmek istediklerini izleyiciye soruyor. İki ayrı versiyonu çekilen filmde Beckham'ı nasıl görmek istediklerine yıldızın hayranları karar verecek.

Macera dolu hikayede, David bir fotoğraf çekimi sırasında yalnızca iç çamaşırlarıyla çatıda mahsur kalır. Güvenli bir ortama gitmek için tüm hünerlerini sergileyerek her yolu dener.

David Beckham, "H&M için yeni kampanyamda en sevdiğim yönetmenlerden biri olan Nicolas Winding Refn ile çalışmak çok heyecan vericiydi. Nicolas, sezonun geçmişten esinlenen yeni iç çamaşırlarını en iyi şekilde gösteren macera dolu bir film yaratmak için beni çok zorladı" diyor.

Nicolas Winding Refn "Yeni kampanyasında David'le çalışmaktan çok memnun kaldım. Kamera önünde çok doğal ve hünerlerini gösterirken korkusuzdu. Kampanya komik, zekice ve dikkat çekici. Ayrıca David'in kişiliğinin çok farklı yönlerini gösteriyor" diye belirtiyor.

Kampanya, geçmiş giysilerin yeni bir görünümünü sunan David Beckham Bodywear bahar koleksiyonundan parçaları içeriyor. Uzun kollu Henley tişörtler, atletler ve kısa boxerlarda çeşitli kalınlıklarda çizgiler ve uzun kollu reglan üstlerin arkasında okul takımı stilinde harfler kullanılıyor. Ayrıca, ilk kez çocuklara yönelik David Beckham Bodywear ürünleri satışa sunuluyor. Erkek çocuklarına yönelik "küçük ben" koleksiyonu Henley üstleri, atletleri, kısa boxerları, içlikleri ve pijama şortları içeriyor. Koleksiyon 30 Ocak'tan itibaren seçili H&M mağazaları'nda satışa sunulacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: