''Day x Night'' Kum Beach Alaçatı'da

Kuzey Amerika ve Brezilya turlarının hemen sonrasında, Gigology'nin Propaganda ile birlikte düzenlediği ''Day x Night'' etkinliğinde Murat Uncuoğlu, Erva & Yang, Alican, Indhira ve Gökberk ile yazın son günü 31 Ağustos’ta Kum Beach Alaçatı'da olacak.

Diğer Haberler

''Day x Night'' Kum Beach Alaçatı'da Enerjik nu disco ile deep house müziğin en güzel sound'larını melodik ve masalsı bir biçimde birleştiren; Gizemli prodüktör/dj, Berlin'li Claptone, Asya’dan Avrupa’ya, Güney Amerika’dan Kuzey Amerika’ya gittiği her yerde setlerini dinleyenleri ve parçalarıyla dans edenleri büyüleyip, kendisine yeni hayranlar katarak serüvenine devam ediyor.Kuzey Amerika ve Brezilya turlarının hemen sonrasında, Gigology'nin Propaganda ile birlikte düzenlediği ''Day x Night'' etkinliğinde Murat Uncuoğlu, Erva & Yang, Alican, Indhira ve Gökberk ile yazın son günü 31 Ağustos’ta Kum Beach Alaçatı'da olacak.


Claptone'un ocak 2012’de duyurduğu Cream ve Good To You parçalarından oluşan EP dünyanın en saygın dijital müzik platformu Beatport’un Top 10 listesinde 2 ay boyunca zirvede yer aldı. Ardından yayınladığı Night On Fire, Shook, Weekend ve Another Night parçaları büyük beğeni toplayan prodüktör bu yılın başında ''Wrong'' ve çılgın üçlü doP’dan JAW’ın vokali ile sunduğu ''No Eyes'' ile dans müzik seven herkesi büyülemeye devam ederek; Beatport Deep House Top 10’da ilk iki sırada, itunes Amerika indie dance listesinde ve Almaya club chart'ta 1.sıraya yükselerek uzun süre yerini korudu.


Son EP'den "Wrong" ve "No Eyes", iki sarhoş edici parça... Çılgın üçlü dOP'dan Jaw'la ortak parçaları olan "No Eyes"daki güçlü sesler ve kulüp ritimleri, Claptone'un kusursuz deep house yeteneğini bir kez daha gözler önüne seriyor. Berlin merkezli öncü plak şirketi Exploited Records; bu iki ismi özel olarak, beraber çalışmaları için seçti.

Solomun, Noir ve Tensnake gibi dünyaca ünlü dj’lerin desteğini alan Berlin'li prodüktör yayınladığı her parçası ile beğeni toplayarak yükselişini sürekli kılıyor.

Claptone, geçtiğimiz Mayıs ayında BBC Radio1'in ünlü sunucusu Pete Tong tarafından ''geleceğin yıldızı'' olarak sunuldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: