D.E İDDİALARI YALANLADI!

İstanbul Emniyeti'nin geçtiğimiz Ocak'ta düzenlediği fuhuş operasyonu sonucu haklarında işlem yapılan 26 kişiyle ilgili soruşturma tamamlandı.

Magazin

D.E İDDİALARI YALANLADI! Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Said Al İslam Kaddafi’nin üç yıl sevgilisi olan manken E.Ş.’nin de aralarında bulunduğu 30 mağdurun yer aldığı fuhuş soruşturmasında “Didi” lakaplı D.D.’un örgüt lideri olduğu belirtildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, aralarında yabancı uyruklu kadınların da yer aldığı toplam 26 şüpheli hakkında “Suç işlemek için örgüt kurma, örgüte üye olma, bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek veya yaptırmak veya aracılık ettirmek” suçlarından dava açıldı. İddianamede, şüpheli D.D. için örgüt kurmak ve yönetmek suçundan 2 yıldan 6 yıla kadar, fuhuş yaptırmak ve aracılık etmekten 3 yıldan 10 yıl 6 aya kadar, toplamda ise 5 yıldan 16 yıla kadar hapsi istendi. Diğer şüpheliler hakkında ise fuhuş yaptırmak ve fuhuşa aracılık etmekten 3 yıldan 1o yıl 6 aya kadar hapis cezası istendi.

D.D VE S.Y BENİM KOMŞUMDUR

İddianamede manken D.E’nin yer alan ifadesinde şüpheli D.D., S.Y., komşusu oldukları için manken E.Ş. ve İ.O.’yu ise mankenlik işi nedeniyle tanıdığını söyledi. tanıdığını TUZ isimli şahısları tanıdığını, D.D. ve S.Y.’ı önceden ikamet ettiği, D.D. ile 18 aydır ne telefonla ne de yüz yüze görüşmediğini söyleyen D.E. şüpheliler D.D. ve S.Y.’yi fuhuşa aracılık yaptıklarını bildiğini, fakat kendisinin bugüne dek herhangi bir şahısla para karşılığı cinsel ilişki için telefon görüşmesinde bulunmadığını, cinsel ilişkisinin de olmadığını, menfaat karşılığı fuhuş yapması için herhangi biri tarafından teşvik edilmediğini, kimsenin de aracılık yapmadığını söylediği görüldü.

D.E ile D.D. aralarında geçen telefon görüşmelerinde ise diyaloglar şöyle geçtiği görüldü:

D.D. “İki saat üç saat bana zaman ayıramaz mısın”,
D.E. “Olabilir belki pazar günü”,
D.E. “Bu belediyede işimiz vardı ya bilbordlarım için anladın mı? Onun bilbordları için işte ısrarla. Kız geldi mi Amerika’dan. Onun bilbordları için sokakları falan konuşmamız lazım”,
D.E “Bolu dan dönüşte ya da kaçarım. Çekim arasında iki gün”
D.E “Bana netleştirip yarın haber verirsin tamamı canım benim”
D.E. “Ben pazar sabahı gelip pazartesi akşamı dönmek düşüncesindeyim.
D.D. “ Nerdesin sen Sapanca’da mı?,
D.E. “Göynük bolu da iki buçuk saatlik pazar günü sabah gelsin beni alsın pazartesi akşamıda bıraksın geri”
D.D. “O zaman ben görüşmelerimi yapıyorum haber veriyorum sana”
D.E. “Bana kesin birşey söyle, araba ve otel ayarlamama gerek boşuna para ha”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: