Deccal 2'nin galası yapıldı

Heyecanla beklenen Deccal 2 filminin galası, oyuncular ve set ekibinin katılımıyla Cuma günü gerçekleşti.

Kültür-Sanat

Deccal 2'nin galası yapıldı Yapımcılığını Film Fabrikası’nın üstlendiği ve Türkiye'nin sayılı korku filmleri arasında yer alan Deccal 2 filminin basına kapalı gerçekleşen ilk gösteriminde oyuncular ve set ekibi filmi izlemek için bir araya geldi. Deccal 2 filminin ilk izlemesinden sonra konuşan oyuncular “Korkunun sınırlarını ilk filme göre daha da zorlayan yeni bir filmde yer almanın mutluluğu içindeyiz. Umarız seyircinin de ilgisi yüksek olur ve serimiz yeni filmler ile devam eder “dediler.

Hayranları tarafından ilgiyle izlenen Deccal filmi Türkiye’de çekilen başarılı korku filmleri arasında yerini almıştı. İlk olarak 2015 yılında boy gösteren film, korku ve gerilim dalında oldukça olumlu eleştirilerle karşılaşarak, büyük yankı uyandırmıştı. Deccal'in devamı olan Deccal 2, Duygu'nun bebeğine olanlara inanamayıp intihar etmesiyle başlıyor. + 18 yaş sınırı getirilen film, korkunun sınırlarını daha da zorluyor.


Deccal 2’nin yönetmen koltuğunda Özgür Bakar otururken, senaristliğini Alper Kıvılcım ve Özgür Bakar üstleniyor. Emel Karaköse ve Volkan Çal’ın başrollerini paylaştığı filmde Aysan Sümercan, Murat Prosçiler, Burak Sarımola, Gülay Hayır, Arzu Budak, Toygun Ateş ve daha birçok başarılı oyuncu rol alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: