‘DEDİKODU YAPIYORUZ’

GÜZEL OYUNCU NURGÜL YEŞİLÇAY CEM ÖZER'İN KENDİSİNİ GÜLDÜREREK TAVLADIĞINI SÖYLEDİ.

Magazin

‘DEDİKODU YAPIYORUZ’ Nurgül Yeşilçay, eşi Cem Özer ile nasıl evlendiğini şöyle anlattı: 'Sette güldürerek tavladı beni. Hala güldürüyor. Ben ona Kadir İnanır taklidi yap, gay yeniçeri taklidi yap diyordum. Çok güzel yapıyordu. Aslında öyle tavladı ve öyle de gidiyor. Artık taklit yapmasa da dedikodu yapıyoruz.'

Pavyonu çok sevmiş

Vicdan filminde bir konsomatrisi canlandıran Nurgül Yeşilçay, hayatında ilk kez pavyona gittiğini ve çok beğendiğini anlattı. Yeşilçay, 'Sıkça pavyona gittik. Pavyon çok zevkli bir yermiş, tavsiye ederim. Cem filmin uygulayıcı yapımcısı. Erden abi ile mekan bakıyorlar tabii. İki günde bütün mekanları fikslediler ama pavyonu 3 günde bulamadılar!.. Ben de pavyona gidip bir gözlem yapayım dedim, girdim çıkamadım. 5 gün falan üstüste gittim' diye konuştu.

Filmde doğaçlama yaptık

Son oynadığı Vicdan filminde bir konsomatristi canlandıran Nurgül Yeşilçay, çekimlerin büyük çoğunluğunu doğaçlama oynadıklarını anlatarak 'Erden Kıral ile tamamen doğaçlama çalıştık. İlk defa yaptım böyle bir şeyi. Çok enteresan oldu. Text asla yoktu. Her şey o anda bizim uydurduğumuz sahnelerdi, çoğu sahnelerde. Sıradan olmasın diye ön hazırlığını sıkı yaptık' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: