DEDİKODULAR

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Fransa'daki fahişe servislerini kaleme aldı.

Magazin

DEDİKODULAR İşte Fatih Altaylı'nın yazısı:

Daha önce de dediğim gibi Fransa’nın güney sahillerini hiç sevmem. Hatta bol Amerikalı ve Arap bulundurduğu için de biraz hanzo bulurum.

Bunu son yazdığımda Sevgili Umur Talu ve Şule Talu, Nice’te tatildeydi. Şule aramış, “Bizi de hanzo mu yaptın” diye takılmıştı.

Benim için Fransa Paris’tir, Normandiya’dır, biraz Loire’dır.

Biraz da Biarritz’dir. Aslında niyetim Biarritz’e gidip Corrida sezonunu kaçırmamaktı ama bir hafta gecikince güney sahillerine gittim.

Yıllar öncesinden bildiğim birkaç yere gitmek isteyince bulunduğum teknenin kaptanı, “Aman oralara gitmeyelim. Ruslarla dolu, hiç rahat edemezsiniz” deyince vazgeçtik.

Kaptanımız bir dönem, yanda fotoğraflarını gördüğünüz teknelerde kaptanlık yapmış.

Her birinin değeri yüz milyonlarca dolar olan, haftalık kiraları 300 bin Euro’yu aşan bu teknelerdeki rezaletleri anlattı.

Bu teknelerin pek çoğunun sahipleri veya kiracıları yeni zengin Ruslarmış.

Çoğunlukla 4-5 erkek yalnız olarak geliyorlarmış. Sonra da özel uçaklarla teknelere fahişe servisi yapılıyormuş.

Sabah saatinde özel uçakla gelen fahişeler tekneye sokulmuyor, teknenin girişinde bekletiliyormuş.

Rus müşteriler uyanınca kızların yanına gidiyor, kızları anadan doğma soyup inceliyorlarmış. Üç beş tanesini beğenip tutuyor, gerisini yolluyorlarmış.

Birkaç gün sonra o kızlardan da sıkılıp yolluyor, yerine aynı sistemle yenilerini getiriyorlarmış. Tabii arada bol kokain. Bol rezillik.

Anlayacağınız, yandaki yatların dili olup konuşsa, göründükleri kadar güzellik barındırmadıkları.

Fatih Altaylı
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: