DEDİKODULAR MORALİNİ BOZMUŞ

Kanarya Adaları'na giden Çağla Kubat'ın başına gelmeyen kalmadı.

Magazin

DEDİKODULAR MORALİNİ BOZMUŞ Dünya Şampiyonası'nın ilk ayağı olan Kore'de rüzgar olmaması nedeniyle yarış yapılamazken, ikinci ayağın gerçekleştiği Costa Brava'da 33 sporcuyla mücadele eden Çağla, bubasının (sörf yelkeninin bağlandığı direk) kırılmasıyla dereceye giremedi, 17'inci oldu.

İspanya Kanarya Adaları'ndaki üçüncü yarışa iddialı bir şekilde hazırlanan Çağla, oyuncu arkadaşı Oktay Kaynarca ile aşk dedikodularının gazetelerde çıkmasına üzülerek, moral bozukluluğu içinde yarışlara katıldı. Kanarya Adaları'nda da Çağla'nın yüzü bir türlü gülmedi.

Yarışırken bir köpek balığı Çağla'nın boarduna değerken korku dolu anlar yaşandı. Korkuyla yarışmayı 13'üncü olarak bitiren Çağla, dönüş yolunda ise Kanarya Adaları'nda Madrid'e giden uçağı kaçırınca, Madrid-İstanbul aktarmasına binemedi. 24 saatten fazla Madrid Havalimanı'nda bekleyen Çağla, bu yüzden Alaçatı'ndaki Türkiye Şampiyonası'nın ilk gün yarışlarına da katılamadı. Madrid'ten İstanbul'a gelen Çağla burada kötü bir sürprizle karşılaştı. Bavulları kaybolan Çağla, peşini bırakmayan talihsizliklere isyan etti.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: