Defne Joy Foster'ın annesi ateş püskürdü!

Bir şey alamayacaklar! 2011 yılında vefat eden oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster, Zincirlikuyu kabristanındaki mezarı başında anıldı. Annesi Hatice Foster ve yakınlarının katıldığı anma töreninde aile avukatı Ayşegül Mermer de yer aldı.

Magazin

Defne Joy Foster'ın annesi ateş püskürdü! Defne Joy Foster'ın vefat etmeden önce evlendiği ve Can Kılıç Solmaz adında bir oğlunun da bulunduğu eski eşi Yasin Solmaz, anma törenide katılmadı. Kızının mezarı başında yakınlarından oluşan küçük bir kalabalık ile kızını anan anne Hatice Foster, torununu görememekten yakındı: Torunumu göremiyorum, başka şehirde yaşıyorlar. Gelen de yok, giden de yok.

Anne Foster, sözlerini şöyle sürdürdü:
"Onu çok özledim, ona topraklar doydu, ben doymadım, onsuz hayat çok kötü. Ne yapayım, Allah'ın kaderi. Bunu kızıma yapanlar 5 katını çeksin, Torunumu da göremiyorum, fotoğrafları ile mutlu oluyorum, 8 ayda bir senede bir belki. Bodrum'da yaşıyorlar, onlara mal mülk para kalacağını sanıyorlar ama bir şey alamayacaklar" dedi.

Hatice Foster, kızını vefatının gecesinde bırakıp giden ve bu nedenle 3 ay ceza alan Kerem Altan'a tepki gösterdi: Sen kızı bırak, can çekişirken sokaklarda doktor ara, iki elim iki yakasında onların, bana bir 'başın sağ olsun' demediler. 35 yaşındaki evladımı aldılar, torunum anasız büyüdü. Yazık değil mi ona?" ifadelerini kullandı.

Mezarlıktaki anma töreninde Defna Joy Foster'ın vefatının ardından gelinen süreçleri özetleyen avukat Ayşegül Mermer, şu açıklamayı yaptı:
"Dava sonuçlandı, Kerem Altan yardım ve bildirim yükümlülüğünü yerine getirmemekten cezalandırıldı, çok ciddi hukuk mücadelesi verdik, bizim iddialarımız kabul görüp 3 ay ceza aldı, tabii ki bu ceza vicdanları rahatlatmadı."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: