Defne Samyeli kendini ödüllendirdi! 300 bin liraya...

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'la yaşadığı ilişki ile magazin gündeminden düşmeyen eski haber spikeri, yeni şarkıcı Defne Samyeli, art arda yaptığı sahne performansları sonra kendisini ödüllendirdi.

Magazin

Defne Samyeli kendini ödüllendirdi! 300 bin liraya... Hayatımıza haber spikeri olarak giren ve uzun yıllar bu mesleği yapan Defne Samyeli, birkaç yıldır şarkıcılığı ve sahne performansları ile gündeme geliyor. Cem Yılmaz'la yaşadığı ilişki ile popülaritesi artan Samyeli'nin sahne ücretine zam yaptığı iddia edilmişti. Kış ayları boyunca çeşitli mekanlarda sahne alan ünlü isim, arabasını değiştirerek kendisine 300 bin liralık yeni bir lüks araç satın aldı.

Defne Samyeli, Yılmaz ailesine girdi!

Defne Samyeli, Yılmaz ailesine girdi!Yaz aylarında da çalışmaya devam edecek olan Samyeli, Bodrum'da bir beach ile anlaştı. Her cuma burada sahneye çıkacak olan Defne Samyeli aylık 150 bin lira kazanacak.

Cem Yılmaz o anı paylaştı!

Cem Yılmaz o anı paylaştı!Defne Samyeli, Instagram'da olay oldu!

Defne Samyeli, Instagram'da olay oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: