DEFNE SAMYELİ'DEN AÇIKLAMA!

Show TV’de ana haber bültenini sunarken Ali Kırca’nın kanala transferiyle işine son verilen Defne Samyeli, durumu internetten öğrendiklerini anlattı...

Magazin

DEFNE SAMYELİ'DEN AÇIKLAMA! Defne Samyeli, Show TV’de ana haber sunarken Ali Kırca’nın kanala transferiyle nasıl işten çıkarıldıklarını anlattı.

17 yıldır televizyonculuk yapan Defne Samyeli, Ocak ayından beri işinden uzak kaldığını söyleyerek 'Hayatımda ilk kez bu kadar uzun bir ara oldu' diye konuştu.

'İşten çıkartıldım' ifadesini kullanan Samyeli, Ali Kırca’nın kanala transferini ve işten çıkarılma süreçlerini şöyle aktardı:

'Önce internetten öğrendik, Ali Kırca ve ekibiyle anlaşıldığını. Zannediyorum çok uzun sürmemiş görüşmeler. Çok kısa sürede karara bağlanmış. Zaten ondan bir kaç gün önce bize tebliğ edildi karar. Ekibimle beraber, arkadaşım Alican Değer haber merkezinin genel yayın yönetmeniyle beraber 30 kişi birden. Bizim yerimize Ali Kırca ve ekibi geldi. Dolayısıyla hayatımız farklı bir yön almış oldu.

Ali Kırca çok önemli bir haber markasıdır ve aynı zamanda sevdiğim bir arkadaşım ve çok değer verdiğim bir isimdir. O öyle bir marka ki bizim patronlarımızın Ali Kırca’nın kendileriyle çalışabileceği ihtimalini değerlendirmiş olmalarını anlıyorum, o açıdan baktığım zaman. Ben kendi kafamda bunu çok sorguladım. Gayet iyi giden bir iş var ve reklam pastamız çok iyi. Biz ilk başta inanmamıştık. Olacak iş değil, nereden çıkıyor bu dedikodular diye. Meğerse doğruymuş.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: