DEFNE SAMYELİ'NE SEVGİLİSİ DANIŞMANLIK YAPACAK!

‘İslam’da Kadın’ konulu bir belgesel yapmak için kolları sıvayan Defne Samyeli’ne gazeteci Richard Gizbert danışmanlık yapacak

Magazin

DEFNE SAMYELİ'NE SEVGİLİSİ DANIŞMANLIK YAPACAK! Eren Talu, boşanmak üzere olduğu eşi Samyeli'nin kendisini Gizbert'le aldattığını iddia etmişti.

AMERİKA'DA HEM İŞ HEM TATİL
Anca beraber kanca beraber! Defne Samye ile adının aşk dedikodularına karıştığı gazeteci Richard Gizbert bir belgesel için güç birliği yaptı. Atv'de ekrana gelen sabah programı yayından kaldırılan Samyeli, tatil için gittiği Amerika'da yeni projeler üzerinde çalışmaya başladı. Ünlü sunucu, sahibi olduğu Samyeli Productions'ın yapımcılığını üstleneceği 'İslam'da Kadın' konulu bir belgesel için kolları sıvadı.

EL CEZİRE TV'DE MODERATÖR
Defne Samyeli, belgesel için ünlü haberci Richard Gizbert'ten de yardım alacak. El Cezire Televizyonu' nda moderatörlük yapan ve konuya hâkim olan Gizbert, belgeselin gizli danışmanlığını yapacak. Samyeli'nin boşanmak üzere olduğu eşi Eren Talu, bir süre önce karısının kendisini Richard Gizbert'le aldattığını açıklamıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: