Defne Samyeli'nin yeni komedyeni!

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşadığını öğrenince 'Konduramadım' açıklamasını yapmıştı. Ünlü komedyenden ayrıldıktan sonra aşk hayatında sessizliğe bürünen Defne Samyeli geçtiğimiz gün kafaları karıştırdı.

Magazin

Defne Samyeli'nin yeni komedyeni! Defne Samyeli, önceki gün bankacılığı bırakıp komedyenliğe geçiş yapan Kaan Sekban ve bir arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi. Emirgan'da bir mekanda objektiflere takılan 47 yaşındaki güzel, bir süre sonra Kaan Sekban'la baş başa kaldı. Samyeli, saatlerce Sekban'la oturdu. Çıkışta ise ayrı ayrı araçlarla mekandan ayrılarak görüntülenmemeye çalıştılar.

Defne Samyeli:

Defne Samyeli: "Ne karanlık bir gün..."
Defne Samyeli'ni Cem Yılmaz'ın kendisini takipten çıkması şaşkına çevirdi!

Defne Samyeli'ni Cem Yılmaz'ın kendisini takipten çıkması şaşkına çevirdi!Trafikte kalan Samyeli habercilerin ‘Beyefendi kimdi? Neden panik yaptınız?’ sorularına, “Aaa tanımıyor musunuz? Beyefendi çok ünlü bir bankacı” diyerek cevap verdi. Bir hayli panik olan Samyeli gaza basarak gözlerden uzaklaştı.

Defne Samyeli'den kar üstünde mayolu pozlar...

Defne Samyeli'den kar üstünde mayolu pozlar...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: