'DEFOL HAYATIMDAN!'

3 ayda biten Özcan Deniz ile Fahriye Evcen aşkı neden bitti.

Magazin

'DEFOL HAYATIMDAN!' Kadın hayranlarının öpücüklerine izin veren sevgilisine kızan Evcen, ipleri kopardı. Akşam'ın haberine göre oyuncu Fahriye Evcen ile Özcan Deniz’in büyük ses getiren aşklarının kıskançlık nedeniyle bittiği ortaya çıktı. İkili arasındaki ipleri koparan olay 4 gün önce yaşandı.

Sevgilisiyle İstinye'de baş başa yemek yiyen Deniz’in yanına hayranları geldi. Kadın fun’larının kendisini öpmesine izin veren ünlü şarkıcı Evcen’i sinirlendirdi. Kıskançlık krizine giren Evcen, “Ben erkek hayranlarımla öpüşüyormuyum, ölçülü ol” diye bağırdı. Bu sözler üzerine tartışmaya başlayan ikili, kavgayı İstinye’deki evlerinde de sürdürdü. Ağız dalaşına son noktayı ise sevgilisine, “Defol git hayatımdan” diyen Evcen koydu.

Özcan Deniz’in ‘Evi terk et’ sözleri üzerine eşyalarını toplayıp gecce yarısı evden ayrılan Evcen bir arkadaşının evine gitti. İkili arasında evlilik konusunun hiç geçmediğini söyleyen yakın çevresi, sevgilisini çok kıskanan Evcen’in sürekli asabi hareketler yaptığını söyledi.

Fahriye Evcen’in, Özcan Deniz’i, ‘Aşk Yakar’ adlı dizideki rol arkadaşı Meltem Cumbul’dan da kıskandığı iddia edildi. Deniz ile Cumbul’un, çekimlerine yakında başlanacak olan dizi için verdiği samimi pozlar da âşıkların arasında hararetli tartışmalara neden oldu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: