DELİ DEĞİLİM!

Depresyondan bir türlü çıkamayan ünlü şarkıcı kaldığı otel odasındaki aynaya rujla 'Deli değilim' yazdı..

Magazin

DELİ DEĞİLİM! Birkaç gün önce yatırıldığı psikiyatri kliniğinden taburcu edilen Britney Spears, etrafındaki herkesi deli olmadığına inandırmaya çalışıyor. Klinikten çıktıktan sonra evine dönmek yerine, Beverly Hills'te bir otelde kalmayı tercih eden ünlü şarkıcı, dengesiz tavırlarıyla otel çalışanlarını da bıktırıyor. Rujuyla odasındaki aynasına, 'Ben deli değilim' diye yazan Britney Spears, hareketleriyle yazdığının tam aksi bir tavır gösteriyor.

EVSİZLERE ÖZENDİ

Bir süre önce İngiliz fotoğrafçı Adnan Ghalib'le aşk yaşayan ünlü şarkıcı, o günden beri İngiliz aksanıyla konuşarak çevresindeki herkesi şaşırtıyor. Psikiyatri kliniğine yatırılmadan önce vaktinin çoğunu alışveriş yaparak geçiren Spears, mağazalara neredeyse çıplak halde gidiyor ve yolda gördüğü evsizlerle sohbet ediyordu. Spears'a yakın kaynaklar, 'Britney yolda gördüğü evsiz bir adama, 'Senin durumun benden daha iyi, paramın olması işe yaramıyor' bile demişti. Kendisini çok yalnız ve çaresiz hissediyor. Çevresindeki herkes onun için endişe ediyor' şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: