"Deliormanlı"ya alev alev bir klip!

Türk Sineması’na yeni bir soluk getirecek olan bir boksörün hayatından bir kesitin anlatıldığı “Deliormanlı” sinema filmi için sözü ve müziği Feridun Düzağaç’a ait olan “Alev Alev”adlı şarkıya Riva da yönetmen Murat Şeker tarafından klip çekildi.

Kültür-Sanat

"Deliormanlı"ya alev alev bir klip! Sözü ve müziği kendisine ait olan ve 13 yıl önce söylediği “Alev Alev” adlı şarkıyı “Deliormanlı” sinema filmi için Flamenko esintileri de katarak yeniden düzenleyen ve yorumlayan Feridun Düzağaç, “Filmdeki aşk öylesine büyülü ki, aranjörümüz Cengiz Köroğlu ile şarkıyı yeniden düzenlerken, biz de bu aşkın büyüsüne kapılmadan edemedik… Sanki şarkı filmdeki karakterlerin yaşadığı aşk için yazılmış gibiydi… Yeni haliyle umarız dinleyenler de sever” dedi.


Filmin yönetmeni Murat Şeker, “Alev Alev herkes gibi benim de çok sevdiğim bir şarkıydı. Ve şimdi filmimiz için yeniden düzenlendi ve yorumlandı. Feridun Düzağaç’a çok teşekkür ediyorum” dedi…

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: