Demet Akalın: 44 değil 100 yaşındayım!

Tekirdağ’da sahne alan Demet Akalın, “Bu kadar performansa dayanamıyorum, çok yorucu oluyor. Kendimi 100 yaşında hissediyorum” diyerek erken emeklilik sinyali verdi.

Magazin

Demet Akalın: 44 değil 100 yaşındayım! Demet Akalın önceki akşam Tekirdağ'da bir gecce kulübünde sahne aldı. Programı öncesi ise çarpıcı itiraflarda bulundu.

İşte Akalın'ın açıklamaları:

"Konserler yoğun, televizyon programı projesi var. Bu koşturmaya dayanamıyorum. Çok yorucu oluyor. Kendimi 100 yaşında hissetmeye başladım. Ruhen bittim, çok yorgunum. Nasıl dinleneceğim bilmiyorum, ama bazen uyku bile yetmiyor."

"20 YILDIR SAHNEDEYİM"

"Eşim Okan ikinci çocuğu çok istiyor. Kusura bakmasın ama asla! Çok arzu ediyorsa beni boşayıp başkasıyla evlenebilir. İkinciyi, üçüncüyü yapabilir. Bunu kendisine de açık ve net şekilde söyledim. Bir daha doğurmayı göze alamam."

"44 yaşındayım. 20 yıldır sahnedeyim. Boş günüm yok. İşimin yanı sıra eşim Okan ve kızım Hira'ya da yetişmeye çalışıyorum. Bazen yorgunluktan isyan ettiğim oluyor. Ama sonra vazgeçip şükrediyorum. İyi niyetli olduğum için işlerim hep yolunda"

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: