Demet Akalın, Bebek'te 3-5 tur attı!

Çin'den neredeyse tüm dünyaya yayılan koronavirüs tehlikesi nedeniyle bakanlık 'evde kalın' çağrısında bulunmuş, ünlülerden de bu çağrıya destek gelmişti. Destek verenlerin başında gelen Akalın, kendi sözünü tutmadı ve Bebek'te cipiyle tur attı.

Magazin

Demet Akalın, Bebek'te 3-5 tur attı! Demet Akalın koronavirüse karşı “Evde Kal” kampanyasına destek vermiş ve paylaştığı video ile dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak ünlü popçu sözünü tutmadı.

Demet Akalın çileden çıktı: “Allah cezasını versin”

Demet Akalın çileden çıktı: “Allah cezasını versin”BEBEK'TE TUR ATTI

Tv100'ün haberine göre; Anadolu yakasında oturan Akalın, yayınladığı videonun üzerinden henüz 4 gün bile geçmeden dün akşam üstü kızı Hira ve bakıcısını yanına alıp Avrupa yakasına geçip Bebek’te cipiyle tur attı. Beykoz’daki evini geçen günlerde dezenfekte ettiren ünlü popçu, sorulara ise yanıt vermeden hızla gaza bastı. Demet Akalın Bebek’te yürüyüş yaparken videosunu da yayınladı. (Kaynak: tv100.com.tr)

"Demet Akalın karantinada" haberi ortalığı karıştırdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: