Demet Akalın: Benim evim abisinin home ofisiymiş!

Demet Akalın, boşandığı eşi Okan Kurt’un abisinin Beykoz’daki villayı home ofis olarak gösterdiğini, icra memurlarının bu yüzden kapısını çaldığını ima etti.

Magazin

Demet Akalın: Benim evim abisinin home ofisiymiş! Demet Akalın ile Okan Kurt, 6.5 yıl süren evliliklerini dün Beykoz Adliyesi'nde görülen dava ile sonlandırdı. Okan Kurt'un borçları yüzünden Demet Akalın'ın evine haciz gelmişti. Bu konuyla ilgili bir Twitter kullanıcısı "Demet Akalın formaliteden boşanıyor diyenler için öyle bir durum artık yok. Araç tapu, banka hesapları kimin üzerine ise haciz o kişiye gider. Eşinin borcundan dolayı kişinin kendine ait olan mal varlığına kanun gereği el konulamıyor" diye yazdı. Demet Akalın bu tweet'e şöyle cevap verdi:

"Abisinin home ofisiymiş benim evim. Pes artık! Kızımın odasını bile almayı düşündüler. Ne diyelim"Demet Şener'in beğendiği yorum olay oldu!

Demet Şener'in beğendiği yorum olay oldu!Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı!

Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı!Demet Akalın, Okan Kurt'u her yerden sildi!

Demet Akalın, Okan Kurt'u her yerden sildi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: