Demet Akalın da rahatsız oldu: İyi yolmadın o kadını!

Dün gecce sahiplerini bulan Oscar Ödül Töreni'ne Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın sahne şovu damga vurdu. Gecce sonunda Demet Akalın, Irına Shayk'a Twitter üzerinden bir mesaj gönderdi.

Magazin

Demet Akalın da rahatsız oldu: İyi yolmadın o kadını! Dün gecce düzenlenen Oscar Akademi törenine Bradley Cooper ile aynı filmde oynayan Lady Gaga'nın sahne performansı damga vurdu. Cooper gecceye bebeğinin annesi Rus model Irina Shayk ile katıldı. Lady Gaga ise nişanlısından ayrıldığı için gecceye yalnız gelmişti ve Bradley Cooper'la da fazla samimi görüntüler verdi.

Bu durum nedeniyle Irina Shayk'a "Dikkatli ol" mesajları yağdı. Daha önce Kim Kardashian'a çıplak poz verdiği için "Sen annesin" diye mesaj atan Demet Akalın bu olaya da kayıtsız kalmadı ve Rus modele kendi üslubunca mesaj attı.

Demet Akalın, Twitter'dan Irina Shaky'a "İyi yolmadın karıyı... Takipten çıkarmışsın, geç bile kalmışsın bacım" mesajını gönderdi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: