DEMET AKALIN DOKTORLARI DİNLEMEDİ!

İzmir'de sahneye çıkan ünlü popçu Demet Akalın, sol dizindeki menisküs nedeniyle doktorunun uyarısına rağmen, bir şarkısını yüksek topuklu ayakkabıyla söyledi. Akalın daha sonra düz bir ayakkabı giydi.

Magazin

DEMET AKALIN DOKTORLARI DİNLEMEDİ! Miss Defne'nin 2011 yılı gelinlik ve nişanlık modellerinin tanıtıldığı, İzmir'in Selçuk İlçesi'ndeki Sürmeli Efes Otel'de düzenlenen organizasyonun gala gecesinde Demet Akalın sahne aldı. İran, Azerbeycan, İtalya, Ukrayna ve Almanya'dan gelenlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede Akalın, sahneye Miss Defne Yönetim Kurulu Başkanı Şinası Köseoğlu'nun hediye ettiği kostümle çıktı. Sol dizindeki menisküs nedeniyle doktorunun topuklu ayakkabı giymemesi uyarısında bulunduğu Demet Akalın ilk şarkıda buna uymadı. Birinci şarkıyı topuklu ayakkabı ile söyledi. Akalın, daha sonra dizinde menisküs olduğunu belirterek düz tabanlı bir ayakkabı giydi.

Fotoğraflar için tıklayınız..

Gala gecesinin öncesinde bir görevlinin, “Demet Hanım sizinle kulis önünde görüşecek” diyerek basın mensuplarına bilgi vermesinin ardından Akalın'ın diğer kapıdan sahneye çıkması nedeniyle bazı basın mensupları bu duruma tepki gösterdi. Akalın ise sahneden indikten sonra, bu bilgiyi veren görevliyi tanımadığını, kim olduğunu bilmediğini söyledi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: