Demet Akalın Seren Serengil'e bunu da yaptı!

Demet Akalın'ın dostum dediği Seren Serengil'in hapis yatmasına neden olan avukata vekalet vermesiyle ikili arasında ipler kopmuştu. Demet Akalın, Seren Serengil'in "Demet dostluktan bahsedecek son kişidir" sözlerine karşılık arkadaşı Serengil'i ti'ye alarak cevap verdi.

Magazin

Demet Akalın Seren Serengil'e bunu da yaptı! Seren Serengil, 3 gün zorlama hapis yatmasına neden olan Avukat Altın Mirmir’e vekalet verdiği için Demet Akalın ile olan arkadaşlığını bitirdiğini açıklamıştı...

Şarkıcı Demet Akalın, önceki gün Etiler’de yemek yediği mekandan çıkarken objektiflere takıldı. Gazetecilerle konuşmadan aracına yönelen Akalın’a Seren Serengil’in kendisi için söylediği "Dostluktan ya da merhametten anlayacak son kişidir. Anlasaydı beni hapise attıran avukatla çalışmazdı” sözleri hatırlatıldı. Konuyla alakalı konuşmayan şarkıcı; "Devir değişti. Çelik de değişti. Demet Akalın tamamen değişti!” sözleriyle dostum dediği Seren Serengil’i tiye aldı.

Akalın, bu sözlerinden bir kaç dakika sonra, sosyal medyada olayla alakalı bir paylaşımın altına; "Daha çalışamadık bile hanımefendiyle. Alınan kararla uğraşan Nezih Bey’dir. Varsın benden dost olmasın... Herkesin dostu kendine yeter.” yazdı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: