Demet Akalın hamile mi? Kafaları karıştıran yorum...

2014 yılında ilk çocuğu Hira'yı kucağına alan Demet Akalın'ın paylaşımına Seren Serengil'in yorumu kafalarda soru işareti bıraktı.

Magazin

Demet Akalın hamile mi? Kafaları karıştıran yorum... Yaşadıkları haciz şokunun ardından ayrılacakları konuşulan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt'un çiftinin ikinci çocuklarını bekledikleri yönündeki iddia, magazin gündemine bomba gibi düştü. Demet Akalın ve Okan Kurt'un arasına haciz şokunun ardından bir soğukluk girdiği magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

AYRILIK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI
Bu ayrılık iddialarının ardından Demet Akalın sosyal medya hesabından eşiyle çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak iddiaları yalanlamış ve evliliklerinin yolunda gittiğini söylemişti. Ancak Seren Serengil'in yorumu sonrasında yaşanan yeni gelişme bu barış halinin altında ikinci bir bebek yattığı iddiasının gündeme gelmesine neden oldu.

"HAMİLE MİSİN NESİN?"
Önceki gün sahne öncesi çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Demet Akalın'ın paylaşımına Seren Serengil çok ses getirecek bir yorumda bulundu.

Seren Serengil'in Demet Akalın'a yazdığı "Ay sen bir güzelleştin ya hamile misin nesin?" yorumunun ardından Demet'e çok sayıda tebrik mesajı yağdı.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: