DEMET AKALIN, HER AY KURŞUN DÖKTÜRÜYOR!

Yaşadığı talihsizliklerin son bulması için yeni bir yönteme başvurdu..

Magazin

DEMET AKALIN, HER AY KURŞUN DÖKTÜRÜYOR! Önder Bekensir'le boşandıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Demet Akalın, boşanma davasından sonra yaşadığı talihsizliklerin artık sona ermesi için ilginç bir yönteme başvurdu. Akşam gazetesinin haberine göre, evliliklerini göz önünde yaşamayı tercih eden ve bu nedenle de ilişkilerine nazar değdiğini düşünen Akalın, artık her ay evinde tüm ailesine kurşun döktürüyor. Akalın, kurşun döken bir kadın bularak onu her ay evine çağırmayı alışkanlık haline getirdi.

KURŞUN DA İŞE YARAMADI
Fakat Akalın'ın tüm önlemlerine rağmen geçen hafta ünlü popçunun hayat arkadaşı Önder Bekensir halı saha maçında düşerek ayağını incitti. Demet Akalın, 'Kurşun da işe yaramadı. Evde tek sağlam insan ben kaldım' diye konuştu. Ünlü popçunun kurşun döktürme işinin anneannesi İffet Akalın'dan kalma bir alışkanlık olduğu öğrenildi. Demet Akalın nazardan korunmak için sadece kurşun döktürmekle de yetinmiyor. Ünlü popçu, konser vereceği mekanlara ilk girdiği sırada çantasından nazar boncukları çıkartarak bunları kulisin tüm köşelerine yerleştiriyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: