Demet Akalın ile Alişan kavgası yeniden alevlendi!

Demet Akalın ile Alişan arasında sular durulmuyor. 2012 yılında küsen ikilinin kavgası yeniden alevlendi.

Magazin

Demet Akalın ile Alişan kavgası yeniden alevlendi! Bir dönem oldukça yakın arkadaş olan Demet Akalın ile Alişan 2012 yılında kavga edip küsmüştü. İkilinin geçtiğimiz haftalarda barıştığı iddia edildi. "Zeytin dalı" başlıklarıyla magazin sayfalarını süsleyen haberler için Alişan, "Barışmak için zeytin dalı değil, arazisi yetmez, o söylediği sözleri unutmaya... Kesinlikle barışma söz konusu değil. Altı sene önce niye kavga ettiğimizi bile hatırlamıyorum” açıklamasında bulundu.

Alişan: Barışmaya arazisi yetmez!

Alişan: Barışmaya arazisi yetmez!Bu açıklamanın ardından bir takipçisi Demet Akalın'a, "Alişan'la barışmamana sevindim" diye yazdı. Demet Akalın ise şu cevabı verdi: “Hayalim olsa barışmak gibi, ben uzatmamak için kestirip attım. O canlı yayın ve gazeteye konuştu. Hala bıraktığım yerde bir arpa yol katetmemiş, kayıp değil."


Bunun üzerine ise; Alişan da Instagram hesabından “içindeki, kötülük, pislik, fesatlık hiçbir zaman bitmemiş. Hala bıraktığım yerdesin” diye yazdı. Hem Demet Akalan’ın, hem de Alişan’ın takipçileri ikiye bölündü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: