DEMET AKALIN İLE ALİŞAN'IN ARASI NEDEN BOZULDU?

Sıkı dostlar Alişan ve Demet Akalın, Twitter üzerinden birbirine girdi. Konuyla ilgili ilk açıklama Alişan’dan geldi: “Bunlar, dedikodu çıkaran bir kahpe yüzünden oldu!”

Magazin

DEMET AKALIN İLE ALİŞAN'IN ARASI NEDEN BOZULDU? Demet Akalın’la Alişan’ın arasına kara kedi girdi, iki arkadaş arasındaki gerginlik, Twitter’daki sert mesajlarıyla su yüzüne çıktı. Alişan, “Sen şeytansın, sakın bir daha karşıma çıkma” yazdı. Akalın, “Beyinsiz olduğum için bir sürü insanla senin yüzünden papaz oldum. Hayatımdan sessizce çık” diye karşılık verdi. Ve bu şaşırtıcı kavgayla ilgili ilk açıklama önceki gün Alişan’dan geldi.

Demet’le aramız bozuk

Bodrum dönüşü Atatürk Havalimanı’nda habercilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, olanlardan üçüncü bir kadını sorumlu tuttu: “Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Yani başka bir kahpe yüzünden oldu. Demet’le konuştum ama aramız hâlâ soğuk.” Öte yandan Alişan, tüm ısrarlara rağmen ara bozan kişinin kim olduğunu söylemedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: