Demet Akalın ile Hande Yener uzlaştı!

Demet Akalın ile Hande Yener davalardan vazgeçip uzlaşma yoluna gitti. Akıllara Demet Akalın'ın "Özür dilemeden uzlaşma nerede görülmüş?" sözleri geldi. Hande Yener'in Demet Akalın'dan özür dileyip dilemediği merak konusu oldu.

Magazin

Demet Akalın ile Hande Yener uzlaştı! Yıllardır kavgalı olan Demet Akalın ve Hande Yener, karşılıklı olarak birbirlerine davalar açmıştı. Taraflar uzlaştı ve davalardan vazgeçildi. Konuyla ilgili Demet Akalın, Artık eskisi gibi samimiyet asla olamaz ama en azından küskünlük de olmaz. Havalimanlarında komik duruma düşüyoruz, herkes kapüşonlarını çekip birbirinden kaçıyor” ifadelerini kullandı.

Hande Yener-Demet Akalın kavgasını körükleyen açıklama!

Hande Yener-Demet Akalın kavgasını körükleyen açıklama!"ÖZÜR OLMADAN BARIŞ OLMAZ" DEMİŞTİ!

Bu arada Demet Akalın bir kaç gün önce konuyla ilgili Instagram'dan "Özür dilemeden uzlaşma nerede görülmüş?" açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamanın hemen ardından uzlaşmaya gidilmesi "Hande Yener, Demet Akalın'dan özür mü diledi?" sorusunu akıllara getirdi.

Demet Akalın'ı çıldırtan yorum!

Demet Akalın'ı çıldırtan yorum!Demet Akalın kesin konuştu!

Demet Akalın kesin konuştu!Alişan: Barışmaya arazisi yetmez!

Alişan: Barışmaya arazisi yetmez!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: