Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı!

Demet Akalın ile Okan Kurt bugün boşandı. 6 yıl süren evlilikleri 10 dakikada son buldu. Anlaşmalı olarak boşanan çiftin kızları Hira'nın velayeti anne Demet Akalın'a verildi. Akalın ve Kurt birbirlerinden nafaka ve tazminat talep etmedi.

Magazin

Demet Akalın ile Okan Kurt boşandı! Demet Akalın ile Okan Kurt bugün görülen duruşma ile evliliklerine son verdi. 6 yıllık evlilik 10 dakika süren dava sonrasında bitti. Taraflar adliyeye ayrı ayrı geldi. Beykoz Aile Mahkemesi'nde görülen duruşma 10 dakika sürdü. Demet Akalın ve Okan Kurt, hakimin "Boşanmak istiyor musunuz?" sorusuna "Evet" cevabını verdi. Mahkeme hakimi de çifti 'şiddetli geçimsizlik' gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşadı. Kızları Hira'nın velayetinin Demet Akalın'a verildiği öğrenildi. Ayrıca iki tarafın da birbirlerinden tazminat talebi olmadı.

Çıkışta açıklama yapmayan Demet Akalın, “Formalite bir boşanma mı" sorusuna “Yok" demekle yetindi.Okan Kurt ise “Hayırlı olsun" diyenlere “Böyle şeyin hayırlısı mı olur" şeklinde yanıt verdi. Ayrıca boşanma talebinin kendisinden gelmediğini söyledi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: