Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu!

Demet Akalın, sosyal medyada mastürbasyon yaparken çektiği video ile olay yaratan, yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz hakkında sessizliğini bozdu.

Magazin

Demet Akalın, Kerimcan Durmaz'ı yerden yere vurdu! Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’la yakın dost olan ve katıldığı etkinliklerde son derece samimi görüntülerini paylaşan Demet Akalın, sosyal medya üzerinden paylaşılan iğrenç görüntülerin ardından sonunda sessizliğini bozdu.

Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusu!

Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusu!2. Sayfa adlı programı sunucularına Durmaz hakkında bir açıklamada bulundu. İşte Demet Akalın’ın yazdıkları:

“Uçağın tuvaletinde öyle çirkin bir görüntüye imza atan bir insanı, evli barklı biri olarak nasıl savunayım, nesini savunayım! Ben ona söylediğimi söyledim… ‘Kimse seni bitiremedi, sen kendini bitireceksin Kerimcan’ dedim. Bu son olay kabul edilemez! Sen ünlü olduysan bu şöhreti taşıdıysan bu kadarını yapamazsın, ben pilates fotoğrafı bile paylaşamıyorum. Bana whatsapp gruplarından nasıl çirkin fotoğraflar geliyor hayal bile edemezsiniz, anadan üryan fotoğraflarınızı paylaşıyorsunuz. Evli çocuklu kadınların fotoğrafları geliyor bana… Milletin uçkurunun bekçisi miyim? Dağ gibi kocam var arkamda ondan utandım”

Kerimcan Durmaz'dan skandal hareket!

Kerimcan'dan peş peşe açıklamalar!
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: