Demet Akalın: O adamı bulacağım

Ebru Gündeş'i dinlemeye giden Demet Akalın magazin muhabirleriyle de ayak üstü sohbet etti. Ünlü popçu Bodrum'da trafikte kendisini sıkıştıran sürücü için "o adamı bulacağım" dedi.

Magazin

Demet Akalın: O adamı bulacağım Ebru Gündeş, Harbiye Açıkhava konserlerine başladı. 5 gün sürecek konser maratonunun ilk gününde Demet Akalın da ordaydı. Bodrum tatilinden dönen güzel popçu trafikte yaşadığı olayla ilgili de açıklamalarda bulundu. Demet Akalın, magazin muhabirlerine şu açıklamayı yaptı:

“Ben arabadan inince kaçtı. Ama o adamı bulacağım. Şikâyetçi oldum.”


Ne olmuştu?

Bodrum'da ailesiyle tatil yapan Demet Akalın trafik magandalarının saldırısına uğramıştı. Yaşadığı korku dolu anları sosyal medya üzerinden aktaran başarılı şarkıcı, kızı Hira'nın da o anlarda araçta olduğunu ifade etmişti. Akalın başından geçenleri şöyle anlatmıştı:

"Oğlum trafikte sıkıştırdığınız kadınlar sizden daha delikanlı! O ak sakalından utandı mı yumruklayıp arabamı kızımı korkutup kaçtın arabana! Neymiş kırmızıda geçecekmişim! 34 GSL... elbet bulacağım seni! Bana trafik terörü yaşatan plakasının sonunu göremedim!Şikayetçiyim! Jandarma bulur seni. Yazık! Bide arabadaki kadın bile çocuk var korkuttunuz diyorum 'hadi be' diyor."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: