Demet Akalın o habere cevap verdi!

Demet Akalın vergi kaçırdığı yönünde yapılan haberlere ateş püskürdü. Güzel şarkıcı konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Magazin

Demet Akalın o habere cevap verdi! Demet Akalın'ın açıklaması:

"Bugün Habertük gazetesinde "sosyal medya üzerinden vergisiz kazanç" elde ettiğim hatta daha ileri giderek "vergi kaçırdığım" üzerine bir haber yapılmıştır. Bu çirkin ve gerçek dışı ithamla ilgili olarak adı geçen yayın organını esefle kınıyorum.

Ben hayatım boyunca vergisiz hiçbir kazanç elde etmediğim gibi sosyal medyaya olan bakışımı, kullanırken sergilediğim hassas duruşu ve yanlış kullanımlar konusunda ne kadar duyarlı olduğumu ve derhal gerekli bildirimleri yaptığımı tüm sevenlerim ve takipçilerim yakından bilirler.

Reklam fikri insanlar arasında alış-verişin başlamasıyla beraber doğmuştur. Ben de çalışan, üreten bir Türk kadını olarak çok defalar reklam olarak tanımlanabilecek faaliyetlerde de bulundum. Ancak benim "reklam" amacıyla yaptığım faaliyetlerden elde ettiğim her gelir vergilendirilmiş kazançtır ve hiçbir kişi ya da kurum bunun aksini iddia edemez. Zira konuyla ilgili yasal süreç avukatlarım tarafından başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygılarımla sunarım...
Demet Akalın"
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: