Demet Akalın, Okan Kurt'u her yerden sildi!

Demet Akalın ile Okan Kurt'un boşanma davası bugün görülecek. 16:00'da Beykoz Adliyesi'nde görülecek dava öncesi Demet Akalın, Okan Kurt'u sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. Şarkıcı ayrıca eşiyle olan fotoğraflarını da sayfasından kaldırdı.

Magazin

Demet Akalın, Okan Kurt'u her yerden sildi! Haciz haberleri nedeniyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt çifti ayrılık kararı aldı. Çift bugün 16:00'da Beykoz Adliyesi'nde görülen dava ile boşanacak. Mahkemeye saatler kala Demet Akalın'dan yeni bir hamle geldi. Şarkıcı, Okan Kurt'u sosyal medya hesaplarından takip etmeyi bıraktı. Ayrıca birlikte çekilmiş fotoğraflarını da sayfasından sildi.

Demet Akalın ile Okan Kurt, 23 Nisan 2012'de nikah masasına oturmuş çiftin bu evlilikten Hira isminde bir de kızları dünyaya gelmişti.

Son dakika! Demet Akalın ve Okan Kurt boşanıyor

Son dakika! Demet Akalın ve Okan Kurt boşanıyorEVLERİNE HACİZ GELMİŞTİ!

Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt'un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz'daki evlerinde haciz işlemi uygulandı.Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü.

Demet Akalın'ın evinde haciz işlemi!

Demet Akalın'ın evinde haciz işlemi!Okan Kurt'a bir şok daha!

Okan Kurt'a bir şok daha!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: