DEMET AKALIN ÖNDER BEKENSİR'İ ÇABUK UNUTTU!

Başka kadınlarla yemek yerken görüntülenen eski eşi ve son sevgilisi Önder Benkesir’in fotoğraflarını gazetelerde görünce çok kızıp, ayrıldığını Twitter’dan duyuran şarkıcı Demet Akalın, İzmir’in Çeşme İlçesi’nde işadamı Ergun Gürsoy’un oğlu Ömer Gürsoy ile samimi görüntüler sergiledi.

Magazin

DEMET AKALIN ÖNDER BEKENSİR'İ ÇABUK UNUTTU! Geçen hafta, Çeşme İlçesi’ne bağlı Alaçatı Beldesi’nde, yanında Demet Akalın olmadan başka kadınlarla yemeğe çıkan Önder Benkesir’in fotoğrafları gazetelerde yer aldı. Bunları gören Demet Akalın, aynı zamanda eski eşi olan, boşandıktan sonra birlikteliğini sürdürdüğü Önder Benkesir’e öfkelenip, Twitter’dan ayrıldığını açıkladı, eşyalarını çöpe attığını yazdı.

Bu gelişmenin ardından Bekensir’e nispet yapmak için ’Sabıkalı’ isimli şarkısına evinin havuzunda erkeklerle klip çeken Demet Akalın, ardından da Çeşme’ye geldi. Sahilde güneşlenen şarkıcı, burada işadamı Ömer Gürsoy ile samimi görüntüler verdi, şakalaştı. Yanında bir kız arkadaşı da bulunan Demet Akalın, bir ara denize girip girmemekte tereddüt etti. Bu sırada Ömer Gürsoy’un sulu şakalarına maruz kaldı. Görenler, "Yeni bir aşk mı doğuyor" diye düşünmekten kendilerini alamadı.

Ramazan bayramı sonuna kadar Çeşme’de olacağını söyleyen Akalın, Önder Bekensir hakkında ise tek kelime etmedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: