Demet Akalın polislere seslendi, Okan Kurt açıklama yaptı!

Demet Akalın'ın eski eşi Okan Kurt, kardeşinin sahibi olduğu restorandaki yan komşusuyla kavga etti. Akalın'ın " Okan'ın can güvenliği yok. Mekanda alıkoymuşlar" sözleri sonrası polis, basın mensupları ve çiftin arkadaşları mekana gitti. İşte olayın detayları...

Magazin

Demet Akalın polislere seslendi, Okan Kurt açıklama yaptı! İzmir konserinden dönen Demet Akalın, uçağa binmeden havalimanında çektiği videoda sahibi olduğu Hirahan Restaurant’ta Okan Kurt’un yan komşuyla kavga ettiğini söyleyerek polisten yardım istedi. “Okan’ı dışarı çıkartmıyorlarmış, polisi de içeri sokmuyorlarmış. Beykoz Emniyeti nerede! Okan’ın can güvenliği yok!” diyen Akalın kısa bir süre sonra bu paylaşımlarını sildi.

İşte o görüntüler:

OKAN KURT'TAN İLK AÇIKLAMA!

Demet Akalın’ın yaptığı bu çağrının ardından magazin muhabirleri hemen olay yerine gitti. Gazeteciler mekana ulaştığında emniyet görevlileri gerekli müdahalelerde bulunmuş ve olay bitmişti. Okan Kurt gazetecilere yaşananları şöyle anlattı:

“Alıkoyma yok, ufak bir arbede yaşandı. Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı’nın berberiymiş. Cumhurbaşkanı’mıza boynumuz kıldan ince. Bugüne kadar sustuysak Sayın Cumhurbaşkanımızın hatrına sustuk. Ama bu tehditler hoş değil.”

KURT'UN BABASININ ARABASI PARÇALANDI

Çıkan kavgada Okan Kurt'un arabası da parçalandı. Çok sayıda polis ekibinin geldiği olay yerinde Kurt'un babasının arabasının silecekleri ve dikiz aynaları kırıldı. Parçalanan arabayı gazetecilere gösteren Kurt, "Bu mu insanlık. Bakın arabayı ne hale getirmişler" dedi.

İşte Okan Kurt'un o açıklamaları:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: